ידע וניסיון שיוצרים ביטחון כלכלי

עטרת-פז סוכנות לביטוח בע"מ, פועלת למען קהל לקוחות נאמן ולמען עתיד כלכלי יציב ובטוח. צוות הסוכנות מקפיד להיות מקצועי ומעודכן ולהציע שירות אישי, מחויב וזמין לכל לקוח, בכל עת. לקוחות הסוכנות נמצאים בכל רחבי הארץ, בעלי עסקים, חברות מסחריות, עצמאיים ולקוחות פרטיים. צוות הסוכנות מתמחה במתן פתרונות יעילים, נוחים ואמינים, לכל לקוח בהתאם לצרכיו ודרישותיו. הליווי המקצועי מתחיל בפגישה הראשונה וממשיך קדימה, אל העתיד הנהדר שמחכה לכם.

פרופיל החברה

עטרת-פז סוכנות לביטוח בע"מ, היא סוכנות משפחתית עם ניסיון עשיר בתחום הביטוח, הפיננסים וההשקעות. הסוכנות, הממוקמת בעפולה, מספקת שירות מקצועי ומוקפד ללקוחות עסקיים ופרטיים בכל רחבי הארץ. המטרה היא תמיד להישאר מעודכנים ולתת לכל לקוח הזדמנות לעתיד בטוח ונהדר.

מידע נוסף

תחומי התמחות

עטרת-פז סוכנות לביטוח, מתמחה בתחומי הביטוח, הפיננסים וייעוץ ההשקעות. לסוכנות התמחות ייחודית בגרונטולוגיה פיננסית לגיל השלישי. צוות הסוכנות מציע ללקוחות ליהנות מניסיון עשיר וממידע מקצועי נרחב, המשמשים בסיס להבנת צרכי הלקוחות ובניית פתרונות מצוינים, לפי דרישותיהם האינדיבידואליות.

מידע נוסף

הלקוחות שלנו

לקוחות עטרת-פז סוכנות לביטוח, מרגישים בטוחים בשירות, במוצרים ובעתיד פיננסי מתוכנן ויציב. הבסיס להגנה כזו הוא ההקשבה לצרכי כל לקוח והבנתם מבחינה מקצועית.

מידע נוסף

הצוות המקצועי

צוות עטרת-פז סוכנות לביטוח, מקפיד על העמקת הידע והניסיון, בכל הקשור לתחומי ההתמחות המקצועיים של הסוכנות. בעולם שדוחף קדימה בלי לעצור, יש חשיבות עליונה להמשיך להתעדכן וללמוד את כל מה שמתפתח ומתחדש, בלי הרף.

מידע נוסף

טוב שיש מגדל מאחוריך

מגדל קבוצת הביטוח, הפנסיה והפיננסים המובילה בישראל רואה את עצמה בעלת תפקיד מרכזי בחברה אנושית בריאה ויציבה.כחברה מובילה במשק הישראלי מזה 80 שנה, תפקידנו לנהל את כספי הלקוחות באחריות ולהעניק ביטחון כלכלי לכ-2 מיליון לקוחות אשר הפקידו בידינו את ההגנה הביטוחית, את החיסכון הפנסיוני ואת ההשקעות לטווח הארוך.

מידע נוסף